MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6024100
nr 602 4100
Fåtöljer
Ett par, 70-tal, Fällbara, "Pierson" Galon & Förgylld krom
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 28 september 2009
kl 20:01:48
1.000 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr